Co wyróżnia biuro rachunkowe Księgownik.pl?

Chroni Cię bezpieczna umowa

Jeśli zdecydujesz się korzystać z usług Księgownika, podpiszemy z Tobą jasno skonstruowaną umowę na czas nieokreślony z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia. Za każde rozliczenie bierzemy pełną odpowiedzialność, podpisujemy się na każdej deklaracji, którą w Twoim imieniu wysyłamy do Organów Państwowych.

Bezpłatnie pomożemy w założeniu działalności

Nie masz jeszcze własnej działalności gospodarczej lub chcesz założyć nową? Potrzebujesz pomocy w finalizacji procedury rejestracyjnej? To żaden problem - w ramach naszych usług pomożemy wypełnić formularze rejestracyjne.

Przystępne ceny i elastyczne warunki

Wybierz, który wariant z naszego cennika jest dla Ciebie najlepszy i - w razie potrzeby - w dowolnym momencie zmień go na inny.

Zapłacisz tylko za to, czego potrzebujesz. Rozliczamy się według stawek za każdą zleconą czynność, dokument czy dodatkowego pracownika, dzięki czemu nigdy nie zaskoczy Cię wysokość faktury.

Płacisz za efekty, nie za czas pracy. Wiele firm księgowych wystawia rachunki za czas pracy księgowego, przez co koszty są wysokie i nieprzewidywalne. My oferujemy z góry ustalone stawki za każdą konkretną czynność, dzięki którym nie musisz martwić się wyceną naszych usług.

Monitorowanie stanu firmy online

W cenie każdego pakietu księgowego otrzymujesz nieograniczony dostęp do jednego z najlepszych programów do fakturowania elektronicznego - Fakturownia.pl, który pozwoli Ci na szybkie wystawienie dokumentów przychodowych i kosztowych oraz wysłanie ich do kontrahentów drogą mailową. Z pełną listą funkcjonalności serwisu zapoznasz się na tej stronie.

Doświadczenie i bezpieczeństwo

Pracujemy według najlepszych standardów i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Twoją firmą będzie zajmować się specjalista z wieloletnim doświadczeniem.

Biuro posiada ubezpieczenie OC działalności - obie strony są zabezpieczone polisą.

Znamy się na bezpieczeństwie w IT - wszystkie Twoje dane są szyfrowane i przechowywane na nowocześnie zabezpieczonych serwerach. Codziennie wykonujemy kopie zapasowe, dzięki czemu nawet w ekstremalnych sytuacjach nie utracisz swoich dokumentów. Co więcej, kontakt i wysyłka dokumentów przez internet odbywa się za pośrednictwem szyfrowanego połączenia.